• +90 505 536 16 75
  • info@gursucansaglikkabini.com
  • İstiklal Mah. Fatih Cad. D:E Blok 145/B, 16580 Gürsu / Bursa

Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Covid-19 Testi - 0505 536 16 75

Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Covid-19 Testi  - 0505 536 16 75 ,gursucansaglikkabini.com,   Gürsu Sağlık Kabini, Gürsu Can Sağlık Kabini, Gürsu En İyi Sağlık Kabini, Gürsu Sağlık Kabini, Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Pansuman ve Yara Bakımı,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Dikişi Atma ve Alma,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Tansiyon Ölçümü ve Takibi,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Enjeksiyon,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Hemşire Hizmeti,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Küçük Cerrahi Müdahaleler,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Pansuman,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Enjeksiyon,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Hemşire Hizmeti,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Tansiyon Ölçümü ve Takibi,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Dikişi Atma ve Alma,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Bursa Sağlık kabini Pansuman ve Yara Bakımı,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Gürsu,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Bursa Gürsu,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Gürsu Sağlıkçı,Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini Gürsu Hemşire, Bursa Gürsu Can Sağlık Kabini, Gürsu Sağlık Kabini, Gürsu Can Sağlık Kabini, Gürsu En İyi Sağlık Kabini, Gürsu Sağlık Kabini, Gürsu Hemşire, Gürsu Acil, Gürsu Serum Taktırma, Gürsu Kan Aldırma, Gürsu Evde Kan Aldırma, Atom Serum, Vitamin Serum, Sünnet, Antibiyotikli Serumlar, Gürsu Can Sağlık Kabini Atom Serum,Gürsu Can Sağlık Kabini Vitamin Serum,Gürsu Can Sağlık Kabini  Sünnet,Gürsu Can Sağlık Kabini Antibiyotikli Serumlar, ,Gürsu Can Sağlık Kabini Balgam Temizleme, Gürsu Can Sağlık Kabini Sekresyon ( Balgam ) Temizleme, Gürsu Can Sağlık Kabini Boğaz Temizleme, Gürsu Can Sağlık Kabini Covid Testi, Gürsu Can Sağlık Kabini Aspirasyon Uygulaması, Gürsu Can Sağlık Kabini Glutatyon Uygulaması, Gürsu Can Sağlık Kabini Covid Testi,Gürsu Can Sağlık Kabini Covid Test Uygulaması, Gürsu Can Sağlık Kabini Covid PCR Testi Uygulaması, Gürsu Can Sağlık Kabini Aspirasyon,Gürsu Can Sağlık Kabini Glutatyon,Gürsu Can Sağlık Kabini Trekeostini Değişi - Bakımı,Gürsu Can Sağlık Kabini Beslenme Sondası (xG) Değişimi - Bakımı, Gürsu Can Sağlık Kabini Kolostomi ve Ürostomi Torba Değişimi, Gürsu Can Sağlık Kabini PEG Değişimi ve Bakımı, Gürsu Can Sağlık Kabini Acil Yardım Uygulamaları, Gürsu Can Sağlık Kabini Özel Hemşirelik Hizmetleri

Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Covid-19 Testi - 0505 536 16 75

Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Covid-19 Testi 0505 536 16 75
Gürsu Can Sağlık Kabini olarak Gürsu Can Sağlık Kabini Covid-19 Testi işlerinizi en iyi şekilde 7\24 ve kendi araçlarımızla bizzat istediğiniz noktaya gelerek yapmaktayız.

Gürsu Can Sağlık Kabini olarak Gürsu da her yerine evinize, işyerinize istediğiniz yere gelerek Covid-19 testinizi hemen yerinde alıp ortak çalıştığınız sağlık bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarımıza sonuçları en kısa sürede ulaştırarak 12-24 saat içerisinde whatsapp ya da mail adreslerinize sonuçları ulaştırmaktayız.

Gürsu Can Sağlık Kabini olarak “Covid-19 testi için evden numune alma” uygulaması ile artık Covid-19 testini hastaneye gelmeden de yapabilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarımız ambulansla evinize gelerek, tüm sağlık tedbirleri altında numune örneğinizi alıp labortuvarımıza ulaştırıyor. %95 güvenililirlikle test sonucunuz 12 saatte*  E-Nabız uygulamasından görebilir bizlerde sonuç bize ulaştığı anda pdf olarak sizlere whatsapp ve mail yolu ile bildirmekteyiz.

(*Test sonucunun açıklanma zamanı, yol durumuna ve laboratuvarın yoğunluğuna göre değişebilmekte olup en geç 24 saatte açıklanmaktadır.)

Evden numune alımı ücreti konuma göre farklılık göstermektedir. Ayrıca yurtdışına gideceklerden Covid19 testi negatif sonucu istenmektedir.

Gürsu Can Sağlık Kabini Evde Covid-19 Testi hizmetlerimizi İstanbu’un her yerine vermekte olup Sağlık Bakanlığı onaylı labortuvarımızdan aldığımız sonuçları en kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız. İstanbul’un her yerine hizmet verdiğimiz için lokasyona bağlı olarak ufak yol ücretleri de talep etmekteyiz.

Koronavirüs (Covid-19) hastalığının kalabalık ortamlarda çok hızlı bir şekilde bulaşabilir olması özellikle fazla elemanı olan firmalar için tehlike oluşturmaktadır.

Gürsu Can Sağlık Kabini olarak, fazla (20 ve üstü) çalışanı olan firmalarda Covid-19 virüsünün tanımlanmasında kullanılan PCR (sürüntü) testi için hasta numunelerini yerinde alıp Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarımıza getiriliyor. Firmalardan toplu numune alımı hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0505 536 16 75 arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz


Telefon Numaramız:  +90 505 536 16 75

WhatsApp:  905055361675

Adresimiz: İstiklal Mah. Fatih Cad. D:E Blok 145/B, 16580 Gürsu / Bursa

İnstagram Adresimiz

Adresimiz Yol Tarifi

Whatsapp Hattımız